Szybki sposób na zdobycie pieniędzy – gdzie mogę pożyczyć kasę online

Na przestrzeni paru ostatnich lat szybkie pożyczki gotówkowe udzielane przez pozabankowe instytucje finansowe znacząco zyskały na popularności. Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników, należy jednak zwrócić uwagę na to, że rynek usług finansowych jest rozbudowany do tego stopnia, że daje odbiorcom duże możliwości wyboru.

O popularności wspomnianych powyżej pożyczek decydują dwie podstawowe rzeczy. Po pierwsze – pożyczki te są powszechnie dostępne, można je uzyskać nie tylko w tradycyjny sposób, ale również za pośrednictwem Internetu czy przez sms, co zasadniczo wpływa na podniesienie atrakcyjności oferty firm pożyczkowych. Po drugie – w przeciągu ostatnich kilku lat banki bardzo mocno zaostrzyły kryteria przyznawania kredytów, co spowodowało, iż dostęp do nich stał się mono ograniczony. Tymczasem nie tylko przecież osoby z wysoką zdolnością kredytową mają różne potrzeby, których zaspokojenie niejednokrotnie jest możliwe tylko dzięki zewnętrznemu wsparciu finansowemu.

Szybkie pożyczki pozabankowe to prosty i wygodny sposób na zdobycie środków, które zasilą domowy budżet. Pożyczki te są przyznawane w oparciu o nieskomplikowane procedury. Rozpatrzenie wniosku i wypłacenie pieniędzy nie zajmują dużo czasu, co jest zasługą nade wszystko uproszczonych formalności. Jak więc zatem widać, tryb przyznawania pożyczek pozabankowych jest zupełnie inny niż ma to miejsce w przypadku kredytów. Aby dostać ekspresową pożyczkę, wystarczy jedynie wypełnić wniosek oraz okazać dokument potwierdzający tożsamość. Firmy pożyczkowe nie wnikają w takie kwestie jak historia w Biurze Informacji Kredytowej, źródło dochodów, stan zadłużenia etc. To wszystko sprawia, że rynek finansowych usług pozabankowych jest otwarty dla bardzo szerokiego grona odbiorców, wśród których wyróżniają się w szczególności osoby, które z rozmaitych względów nie mają możliwości zaciągnięcia kredytu w banku. Sytuacja w Polsce jest zaś taka, że takich właśnie ludzi systematycznie przybywa, co dowodzi tego, iż bytowe warunki Polaków pogarszają się.

gdzie pożyczyć pieniądze

6 thoughts on “Szybki sposób na zdobycie pieniędzy – gdzie mogę pożyczyć kasę online”

  1. Czy pożyczki internetowe są tańsze od takich, które można dostać w banku lub w firmie pożyczkowej? Bardzo zależy mi na szybkiej pożyczce i przy okazji jak najtańszej. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
    Paweł, Mysłowice

  2. Zawsze zastanawiałem się czy pożyczki przez internet są bezpieczne. Firmy które ich udzielają nie są bankami, więc tak naprawdę nei wiadomo kto jest po tej drugiej stronie. Czy zdarzyły się już sytuacje, że firma okazała się zwykłym oszustem? Nigdy nic takiego nie słyszałem, ale może ktoś z was coś wie?

  3. Witam
    Potrzebuję pilnie pożyczki na zakup nowej pralki. Zależy mi jednak żeby udzielił jej ktoś uczciwy, jakaś firma, która nie pobiera opłat rejestracyjnych i nie ma takich czasochłonnych procedur ze sprawdzaniem wszystkich baz danych dłużników itp. Chciałabym otrzymać pieniądze jak najszybciej, bo to pilny zakup i nie mam czasu na przedłużające się formalności. Ola.

  4. Mam do spłacenia 2 chwilówki, które wziąłem w zeszłym miesiącu. Ale nie odpowiada mi system spłaty. Czy jest możliwość wzięcia pożyczki na dluższy okres spłaty, z której spłacę te 2 pożyczki i zostanę z jedną dłuższą? Znacie jakąś firmę w Łodzi, która ma coś takiego w ofercie? Bardzo mi zależy. Z góry dzięki! Patryk

  5. Czy jak ktoś zostanie wpisany do biku to zostanie już tam na zawsze, czy może za jakis czas wyczyszczą konto? Trochę namieszałem ze spłacaniem pożyczki i boję się, że dostanę negatywny wpis. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy, a nie chcialbym żeby ciągnęło się to teraz za mną do końca życia. Wiecie jak to jest?

  6. Czy pożyczka na dowód to coś realnego czy tylko ściema? Ostatnio widzę dużo ofert „pożyczki na dowód”, ale przecież pewnie potrzeba jeszcze innych dokumentów, chociażby takich, które pozwalają na weryfikację dochodów. Jak to wygląda w rzeczywistości, bo obawiam się, że to kolejna forma naciągania klientów, z której nie ma ani pożyczki, ani bezpiecznych danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.