Szybka pożyczka w 1 dzień – pilne chwilówki online w Soho Credit

Działalność parabanków nie podlega żadnym szczególnym przepisom prawa. Jedynie Ustawa o kredycie konsumenckim wymusiła na pożyczkodawcach rzetelne informowanie klientów o całkowitym koszcie pożyczki. Z każdym klientem firmy pożyczkowej powinna być sporządzona umowa – niezależnie od rodzaju pożyczkodawcy.

Instytucje finansowe preferują dwie formy podpisywania umów z klientami. Mianowicie formalności załatwiane są wyłącznie drogą elektroniczną lub umowa dostarczana jest do klienta kurierem. Oczywiście istnieje także możliwość osobistej wizyty w oddziale stacjonarnym danej firmy pożyczkowej i podpisanie umowy na miejscu.

Niektóre warunki pożyczek pozabankowych budzą niemałe kontrowersje. Przede wszystkim nie powinniśmy brać na poważnie ofert pożyczek chwilówek udzielanych w 5 lub 15 minut. Jest to oczywiście chwyt marketingowy, doskonale wabiący klientów. W praktyce okazuje się, że owe 15 minut odnosi się do czasu wykonania przelewu środków pieniężnych na rachunek klienta. Wówczas kiedy wszystkie formalności będą spełnione, a firma pożyczkowa pozytywnie zaopiniuje wniosek. Tak naprawdę od wysłania wniosku do otrzymania pieniędzy dzieli nas co najmniej jeden dzień roboczy. Drobną pożyczkę bez wychodzenia z domu, w ciągu jednego dnia na pewno otrzymamy w firmie Soho Credit.

Pożyczka w jeden dzień-oferta Soho Credit:

– nowi klienci mogą pożyczyć od 250 do 500 zł
– następnie limit wzrasta do 2500 zł
– drobna pożyczka na okres od 7 do 30 dni
– wniosek rozpatrywany w ciągu 10 minut
– decyzja kredytowa na SMS
– bez poręczycieli i zbędnych zabezpieczeń
– klienci weryfikowani w BIG i w KRD
– przelew pieniędzy do 1 dnia roboczego

chwilóki w jeden dzień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.